Dr Dorota Haraś

Właściciel kliniki „Haraś Stomatologia”. Ukończyła z wyróżnieniem Rektora Wydział Lekarski z Oddziałem Stomatologii na Uniwersytecie Medycznym UMB. Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej i założyciel gabinetu medycyny estetycznej „Haraś Esthetic”. Utworzyła i przewodniczyła Studenckiemu Kołu Naukowemu przy Zakładzie Ortodoncji UMB. Autorka prac badawczych z dziedziny ortodoncji i stomatologii zachowawczej. Brała udział w licznych wystąpieniach na studenckich konferencjach naukowych w całej Polsce. Laureatka konkursu na najlepszą studencką publikację naukową w czasopiśmie branżowym dla lekarzy – Medycyna Praktyczna.

W 2014 r. zajęła I miejsce w konkursie „Najlepszy Student Stomatologii” na szczeblu uczelnianym.

W latach 2018-2019 pracownik Katedry Stomatologii Ogólnej PUM w zakresie leczenia ortodontycznego dzieci i dorosłych.

Brała udział w licznych szkoleniach i wykładach na międzynarodowych konferencjach w Polsce i za granicą poparte wieloma certyfikatami.

Prowadzi popularny profil na instagramie: @dr_dorota_haras, gdzie dzieli się swoim doświadczeniem i przekazuje wiedzę z zakresu medycyny estetycznej i stomatologii.

Prywatnie szczęśliwa żona i mama dwóch wspaniałych córeczek. Pasjonatka zdrowego trybu życia, miłośniczka koncertów, zgłębia literaturę samorozwoju i nie wyobraża sobie dnia bez świeżo mielonej kawy 😉

Naszych pacjentów otaczam opieką i leczę w taki sposób, jaki sama chciałabym być leczona. To ogromnie ważne z perspektywy zaufania i budowania długotrwałych relacji. Troska o zdrowy i piękny uśmiech to dla mnie priorytet!

— dr Dorota Haraś

Certyfikaty