Zmiany na błonie śluzowej

Wszelkie zmiany barwnikowe, o charakterze rozrostowym, krwawiące czy bolące należy szybko zdiagnozować u lekarza dentysty. W większości przypadków są to zmiany, które samoistnie ustępują, jednak każda taka sytuacja powinna być obejrzana przez lekarza.

Zmiany o charakterze rozrostowym można usunąć, bezboleśnie za pomocą lasera i dodatkowo wysłać na badanie histopatologiczne, aby potwierdzić rzetelną diagnozę w 100%.

Bolące afty, opryszczki i piekące zmiany zapalne w obrębie ust i na błonie śluzowej jamy ustnej leczymy przy pomocy biostymulacji laserem i w wielu przypadkach po kilku takich sesjach znikają bezpowrotnie.

Zmiany barwnikowe i rozrostowe na języku są częstą przypadłością o różnorakim podłożu. Laser świetnie nadaje się do naświetlania i stymulacji takich zmian w wyniku czego język może powrócić do stanu sprzed choroby.

Promień lasera przenika do chorych komórek powodując ich pozytywną stymulację i regenerację, w wyniku czego hamują szkodliwe procesy chemiczne odpowiadające za patologię komórek.

Jeżeli przez długi czas lub nagle wystąpiła u Ciebie zmiana w obrębie jamie ustnej, na języku czy wokół ust, która Cię niepokoi – przyjdź na wizytę, a otrzymasz fachową poradę od naszych lekarzy!